מי אני ומה זה בומאגה?

היי, אני אוקסנה קליאבר, אמא למאי בן חמש ולמישה כמעט בת שנתיים.
במקצועי אדריכלית, אוהבת מאוד יצירה ועבודת יד עם חומרים מגוונים, כאשר ללא ספק האהוב עלי הוא הנייר או בומאגה ברוסית ומכאן השם של האתר.

פעם ראשונה שנתקלתי בנושא אירועים לילדים הייתה ביום הולדת שנה של מאי, חגיגה ראשונה של הילד הראשון שלי. רציתי ליצור רגעים יפים ומרגשים שייזכרו לשנים קדימה. התחלתי לחפש. פינטרסט, פייסבוק, קבוצות של אמאות, הרשת מוצפת בהמון רעיונות ומידע. בלונים, גרילנדות, קישוטי עוגה, פינטות, כלים חד פעמיים מעוצבים ומה לא… אבל איך מביאים את כל זה לחיים? בחנויות של חד פעמי יש שפע של כלים וקישוטים אבל ההתאמה והרכבה של קונספט דורשת זמן רב ואף פעם לא מסתפקת בחנות אחת…

אין אמא שלא מכירה את ההטלבטויות האלה.

כשהילדים גדלים והולכים לגן הם מתחילים לחזור עם שיעורי בית: לבנות סוכה קטנה? חנוכיה? תמונה משפחתית ליום המשפחה? אני משתדלת להפוך כל משימה כזאת לחווית עשייה משותפת עם הילדים וזה מעניק לי רגעים כיפים ומהנים ביחד. המחמאה הכי גדולה שקיבלתי היתה ממאי ״אמא, איך את תמיד עושה את זה?!"

בבלוג הזה אני הולכת לחלוק את התשוקה שלי – רעיונות, קישוטי יום הולדת, תחפשות מקוריות, טיולים משפחתיים, יצירות לחגים. אני אוהבת לתעד רגעים מאושרים ואשמח אם זה יהווה גם השראה לאחרים.

בנוסף, אני עובדת כרגע על בנייה והרכבה של ערכות עיצוב מוכנות שיכללו את כל מה שצריך לאירוע מעוצב, החל מכלים חד פעמיים ועד לקישוטים מקוריים שאני הולכת לעשות בעצמי. ערכות לבנים ובנות, אירועים וגילאים שונים שאציג בקרוב.

קיבלתן השראה מהבלוג? מצוין!

אהבתן רעיון מסוים ואתן צריכות עזרה לממש אותו? מוזמנות ליצור קשר.

אז נעים להכיר וברוכים הבאים לבומאגה, סטודיו לעיצוב רגעים!

תהנו ותעקבו.

פייסבוק
אינסטגרם
פינטרסט